Cestotehnik d.o.o. je renomirana građevinska firma iz Tuzle sa dugogodišnjom tradicijom koja pokriva sve vrste radova u građevinarstvu u oblastima niskogradnje.

U cilju kvalitetnog praćenja poslovnih aktivnosti i širenja istih, raspisujemo konkurs za radno mjesto:

Voditelj voznog parka/građevinske mehanizacije – 1 izvršilac

Potrebni uslovi:

  • VSS ili SSS mašinskog smjera
  • Iskustvo u organizaciji i kordinaciji poslovnih procesa i njihovo upravljanje
  • Razvijene komunikacijske, rukovoditeljske i organizacijske vještine
  • Tačnost, preciznost, sistematičnost i temeljitost u radu
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Minimalno 2 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • Efikasno upravljanje voznim parkom/građevinskom mehanizacijom i briga o ispravnosti vozila i građevinskih mašina
  • Izrada i vođenje potrebne dokumentacije za vozila, građevinske mašine
  • Vođenje podataka o voznom parku/građevinskoj mehanizaciji i potrošnji goriva
  • Briga o tehničkim, periodičkim pregledima i osiguranju vozila
  • Stručni nadzor tehničkog stanja i održavanja vozila, građevinskih mašina od strane vozača, rukovaoca građevinskih mašina
  • Prati i sprovodi zakonske propise, opće akte i propise iz oblasti bezbjednosti saobraćaja
  • Obavlja i druge poslove iz djelokruga svoga rada

Prijave, uz priloženu biografiju (CV), dostavite na email info@cestotehnik.ba.

Lokacija: Tuzla
Broj izvršilaca: 1
Datum objave: 29.04.2020.
Trajanje oglasa: 30 dana (ističe 29.05.2020.)